PIM300FZ
DigiKeyn tuotenumero
555-PIM300FZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIM300FZ
Kuvaus
DC DC CONVERTER -48V 300W
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö -48V 6,25A, 2,4A -38V - -75V Tulo
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
6,25A, 2,4A
Valm.
Teho (wattia)
300 W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
OCP, OTP, OVP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-5°C – 85°C
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Tehokkuus
98%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
-38V
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Tulojännite (maks.)
-75V
Koko/mitat
2,78" pit. x 1,45" lev. x 0,50" kork. (70,6mm x 36,8mm x 12,7mm)