PLMLV-103/10-P
DigiKeyn tuotenumero
5880-PLMLV-103/10-P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PLMLV-103/10-P
Kuvaus
FLEXIBLE HEATER W/POLYIMIDE STRA
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taipuisa lämmitin, tulostettu 450°F (232°C) Polyimidi 12,000" (304,80mm)
Kategoria
Leveys
3,000" (76,20mm)
Valmistaja
Omega
Paksuus
0,010" (0,25mm)
Sarja
Materiaali
Polyimidi
Pakkaustapa
Irtotavara
Kiinnitysmenetelmä
Paineherkkä liima-aine (PSA)
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Johdot
Tyyppi
Taipuisa lämmitin, tulostettu
Pituus - liitosjohdin
12,000" (304,80mm)
Lämpötilaluokitus
450°F (232°C)
Materiaali - eristys
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Wattitiheys @ 12V
10 W/in²
Johdon paksuus
22 AWG
Jännite
28V
Väri
Keltainen
Muoto
Suorakulmainen
Ominaisuudet
Valetut johdot, käyttäjän valittava jännite
Pituus
1,000" (25,40mm)