KAPTON-TAPE20MM
DigiKeyn tuotenumero
1188-KAPTON-TAPE20MM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KAPTON-TAPE20MM
Kuvaus
TAPE MASKING 0.79"X33YDS
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Peittoilmiö Nauha Liima 0,79" (20,00mm) X 98' (30,0m) 33 jaardia
Kategoria
Tausta, teline
Polyimidi
Valmistaja
Olimex LTD
Paksuus
0,0008" (0,8mil, 0,020mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Leveys
0,79" (20,00mm)