BUTTON-12MM-RED
DigiKeyn tuotenumero
1188-BUTTON-12MM-RED-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BUTTON-12MM-RED
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON 0.5A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet Ilkivallan torjunta, valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Painike
Valm.
Väri - aktuaattori/suojus
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Punainen
Osan tila
Aktiivinen
Valaistuksen jännite (nimellinen)
3VDC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Terminointityyppi
juotosnasta
Tyyppi
Ilkivallan torjunta, valaistu
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Pölytiivis, vedenpitävä
Virtaluokitus (ampeeria)
500mA (DC)
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 12,00mm halk.
Jänniteluokitus – DC
24 V