OWICM5025RF-101
DigiKeyn tuotenumero
3949-OWICM5025RF-101TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3949-OWICM5025RF-101CT-ND - Cut Tape (CT)
3949-OWICM5025RF-101DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OWICM5025RF-101
Kuvaus
CMC 6A 2LN 100 OHM SURFACE MOUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 100 Ohms @ 100 MHz 6A DCR
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
6A
Valmistaja
Ole Wolff Electronics Inc
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,189" pit. x 0,197" lev. (4,80mm x 5,00mm)
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Impedanssi taajuudella
100 Ohms @ 100 MHz