WHB1R0FET
WHB1R0FET
DigiKeyn tuotenumero
WHB1R0FETR-ND - Rullattu teippi (TR)
WHB1R0FECT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WHB1R0FET
Kuvaus
RES 1 OHM 1% 1W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Kierresuojattu
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WHB1R0FET -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,130" halk. x 0,276" pit. (3,30mm x 7,00mm)