TGHEV1R00FE
DigiKeyn tuotenumero
273-TGHEV1R00FE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TGHEV1R00FE
Kuvaus
100W RESISTOR 1 OHM 1%
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 Ohms ±1% 100W Paksukalvo Koteloidut vastukset
Kategoria
Lämpötilakerroin
±150ppm/°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 130°C
Sarja
Ominaisuudet
Ei-indusoiva
Pakkaustapa
Kotelo
Pinnoite, kotelon tyyppi
Keraaminen
Osan tila
Aktiivinen
Kiinnitysominaisuus
Laipat
Resistanssi
1 Ohms
Koko/mitat
1.378" pit. x 0.669" lev. (35.00mm x 17.00mm)
Toleranssi
±1%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,248" (6,30mm)
Teho (wattia)
100W