MCS3264R025FER
DigiKeyn tuotenumero
273-MCS3264R025FERTR-ND - Rullattu teippi (TR)
273-MCS3264R025FERCT-ND - Cut Tape (CT)
273-MCS3264R025FERDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCS3264R025FER
Kuvaus
RES 0.025 OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 mOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Virran tunnistus, Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallielementti
EDA/CAD-mallit
MCS3264R025FER -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus, Liekkejä hidastava pinnoite, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)