MCS1632R050FER
DigiKeyn tuotenumero
273-MCS1632R050FERTR-ND - Rullattu teippi (TR)
273-MCS1632R050FERCT-ND - Cut Tape (CT)
273-MCS1632R050FERDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCS1632R050FER
Kuvaus
RES 0.05 OHM 1% 1W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 mOhms ±1% 1W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Virran tunnistus, Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallielementti
EDA/CAD-mallit
MCS1632R050FER -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus, Liekkejä hidastava pinnoite, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,130" pit. x 0,067" lev. (3,30mm x 1,70mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)