AS25J1000ET | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AS25J1000ET |
Kuvaus | RES SMD 100 OHM 5% 1.5W 2512 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 Ohms ±5% 1,5W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Pulsseja kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | AS25J1000ET -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Pulsseja kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2512 (6332 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,250" pit. x 0,122" lev. (6,35mm x 3,10mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |