AS25J1000ET
DigiKeyn tuotenumero
273-AS25J1000ETTR-ND - Rullattu teippi (TR)
273-AS25J1000ETCT-ND - Cut Tape (CT)
273-AS25J1000ETDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AS25J1000ET
Kuvaus
RES SMD 100 OHM 5% 1.5W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 1,5W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AS25J1000ET -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,122" lev. (6,35mm x 3,10mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)