S20L0C-P03MJG0-420S
DigiKeyn tuotenumero
1907-1540-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S20L0C-P03MJG0-420S
Kuvaus
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
S20L0C-P03MJG0-420S -mallit
Kategoria
Kuoren pintakäsittely
Kromi nikkelin päällä
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori, Vedonpoistaja
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Napojen lukumäärä
3
Kaapeliaukko
0,118" – 0,165" (3,00mm – 4,20mm)
Kuoren koko - insertti
Toimintalämpötila
-40°C – 120°C