K20L0C-P03LJG0-520S
DigiKeyn tuotenumero
1907-1305-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K20L0C-P03LJG0-520S
Kuvaus
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Naaraspistokkeet Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
K20L0C-P03LJG0-520S -mallit
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Napojen lukumäärä
3
Kaapeliaukko
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Kuoren koko - insertti
Toimintalämpötila
-40°C – 120°C