K20F1C-P07LCC0-500S
DigiKeyn tuotenumero
1907-1288-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K20F1C-P07LCC0-500S
Kuvaus
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Naaraspistokkeet Juotoskuppi
Kategoria
Kuoren pintakäsittely
Kromi nikkelin päällä
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Takakuori, Vedonpoistaja
Napojen lukumäärä
7
Virtaluokitus (ampeeria)
4A
Kuoren koko - insertti
Kaapeliaukko
0,177" – 0,197" (4,50mm – 5,00mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-40°C – 120°C