K10L0C-P03LJG0-5200
DigiKeyn tuotenumero
1907-1207-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
K10L0C-P03LJG0-5200
Kuvaus
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Naaraspistokkeet Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
K10L0C-P03LJG0-5200 -mallit
Kategoria
Kuoren pintakäsittely
Kromi nikkelin päällä
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Väri
Hopea
Pakkaustapa
Irtotavara
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP50 - pölyltä suojattu
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Takakuori
Liittimen tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Napojen lukumäärä
3
Kaapeliaukko
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Kuoren koko - insertti
Toimintalämpötila
-40°C – 120°C