GK0WBC-P16QB00-000L
DigiKeyn tuotenumero
1907-GK0WBC-P16QB00-000L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GK0WBC-P16QB00-000L
Kuvaus
CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 paikkaa pyöreä liitin Vastake, Naaraspistokkeet Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GK0WBC-P16QB00-000L -mallit
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali
Messinki
Sarja
Kuoren pintakäsittely
Kromi
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Hopea
Liittimen tyyppi
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68 - pölytiivis, vedenpitävä
Napojen lukumäärä
16
Suojakuori
Kuoren koko - insertti
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Jänniteluokitus
250V
Kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Toimintalämpötila
-51°C – 125°C