GK0WAM-P12WMM0-000L on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
ODU
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
12 (10 + 2 teho) paikkaa, pyöreä liitin Vastake, Naaraspistokkeet Juotoskuppi
ODU Expert Talk: ODU Military First Mate Last Break
GK0WAM-P12WMM0-000L
DigiKeyn tuotenumero
1907-1684-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GK0WAM-P12WMM0-000L
Kuvaus
CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GK0WAM-P12WMM0-000L -mallit
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali
Messinki
Sarja
Kuoren pintakäsittely
Rutenium kemiallisen nikkelipinnoitteen päällä
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta, Hopea
Liittimen tyyppi
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68 - pölytiivis, vedenpitävä
Napojen lukumäärä
12 (10 + 2 teho)
Suojakuori
Kuoren koko - insertti
Virtaluokitus (ampeeria)
1A, 5A
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Jänniteluokitus
250VAC
Kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Toimintalämpötila
-51°C – 125°C