C10WBM-P12XMM0-0000
DigiKeyn tuotenumero
1907-C10WBM-P12XMM0-0000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C10WBM-P12XMM0-0000
Kuvaus
PLUG, MALE PINS 12POS FREE-HNG
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 (10 + 2 teho) paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali
Messinki
Sarja
Kuoren pintakäsittely
Rutenium kemiallisen nikkelipinnoitteen päällä
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta, Hopea
Liittimen tyyppi
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68/IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Napojen lukumäärä
12 (10 + 2 teho)
Virtaluokitus (ampeeria)
1A, 5A
Kuoren koko - insertti
Kaapeliaukko
0,126" – 0,276" (3,20mm – 7,00mm)
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Toimintalämpötila
-51°C – 125°C