A10WBC-P16MBC0-0000
DigiKeyn tuotenumero
1907-A10WBC-P16MBC0-0000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A10WBC-P16MBC0-0000
Kuvaus
CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 paikkaa pyöreä liitin Pistotulppa, Urosnastat Juotoskuppi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A10WBC-P16MBC0-0000 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali
Messinki
Valm.
Kuoren pintakäsittely
Kromi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Hopea
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP68 - pölytiivis, vedenpitävä
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Takakuori
Napojen lukumäärä
16
Suojakuori
Kuoren koko - insertti
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Jänniteluokitus
250V
Terminointi
Juotoskuppi
Kaapeliaukko
0,276" (7,00mm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull, Pidätinlukko
Toimintalämpötila
-51°C – 125°C