ALREC-45-B
DigiKeyn tuotenumero
1844-1092-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALREC-45-B
Kuvaus
LAMP MAG 6.85" LED 3.5 DIO 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lamppu, Suurennuslasi 3,5 diopteria (1,88x) LED
Kategoria
Linssin malli/koko
3,5 diopteria (1,88x)
Valmistaja
O.C. White Co.
Polttimo
LED
Sarja
Varsi
45,00" (1143,0mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Reunapidike
Lampun/suurennuslasin tyyppi
Lamppu, Suurennuslasi
Päätuotenumero
Jännite
120V