82400-4-UV
DigiKeyn tuotenumero
1844-1059-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
82400-4-UV
Kuvaus
LAMP MAGNIFIER UV LED 43"
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lamppu, Suurennuslasi 4 diopteria (2x), 7,00" pit. x 5,25" lev. (177,80mm x 133,35mm) Ledi, valkoinen, UV, 365nm
Kategoria
Jännite
100 – 240V
Valmistaja
O.C. White Co.
Linssin malli/koko
4 diopteria (2x), 7,00" pit. x 5,25" lev. (177,80mm x 133,35mm)
Sarja
Polttimo
Ledi, valkoinen, UV, 365nm
Pakkaustapa
Irtotavara
Varsi
43,00" (1092,2mm)