MKL36Z256VLL4R
DigiKeyn tuotenumero
568-15141-2-ND - Rullattu teippi (TR)
568-15141-1-ND - Cut Tape (CT)
568-15141-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MKL36Z256VLL4R
Kuvaus
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 48MHz 256Kt (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
EDA/CAD-mallit
MKL36Z256VLL4R -mallit
RAM-muistin koko
32K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,71V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Nopeus
48MHz