MKL36Z256VLH4
DigiKeyn tuotenumero
MKL36Z256VLH4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MKL36Z256VLH4
Kuvaus
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
Tarkka kuvaus
ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 48MHz 256Kt (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
EDA/CAD-mallit
MKL36Z256VLH4 -mallit
RAM-muistin koko
32K x 8
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,71V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Nopeus
48MHz