MCF52259CAG80 | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | MCF52259CAG80-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MCF52259CAG80 |
Kuvaus | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 16 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | ColdFire V2 MCF5225x Mikrokontrollerit IC 32-bittinen 80MHz 512Kt (512K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MCF52259CAG80 -mallit |
Kategoria | Ohjelmamuistin koko |
Valm. | Ohjelmamuistin tyyppi FLASH |
Sarja | RAM-muistin koko 64K x 8 |
Pakkaustapa Kaukalo | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 3V – 3,6V |
Osan tila Aktiivinen | Datamuuntimet A/D 8x12b |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Oskillaattorin tyyppi Sisäinen |
Ydinprosessori ColdFire V2 | Toimintalämpötila -40°C – 85°C (TA) |
Ytimen koko 32-bittinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Nopeus 80MHz | Valmistajan laitepakkaus 144-LQFP (20x20) |