NRF24LE1-O17Q48-R7
DigiKeyn tuotenumero
NRF24LE1-O17Q48-R7-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NRF24LE1-O17Q48-R7
Kuvaus
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48QFN
Tarkka kuvaus
IC RF TxRx + MCU Yleinen ISM > 1GHz 2,4GHz 48-VFQFN avoin juotoskohta
Kategoria
Muistin koko
16kt OTP, 1kt SRAM
Valm.
Sarjaliitännät
I2C, SPI, UART
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
GPIO
32
Syöttöjännite
1,9V – 3,6V
Virta - saapuva
12,4mA – 13,3mA
Tyyppi
TxRx + MCU
Virta - lähetys
6,8mA – 11,1mA
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM > 1GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C