NRF24AP2-1CHQ32-R7
DigiKeyn tuotenumero
NRF24AP2-1CHQ32-R7-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NRF24AP2-1CHQ32-R7
Kuvaus
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Tarkka kuvaus
IC RF Vain TxRx Yleinen ISM > 1GHz ANT™ 2,4GHz 32-VFQFN avoin juotoskohta
Kategoria
Teho - lähtö
0dBm
Valm.
Herkkyys
-85dBm
Sarjaliitännät
USART
Syöttöjännite
1,9V – 3,6V
Virta - saapuva
17mA
Tyyppi
Vain TxRx
Virta - lähetys
11mA – 15mA
RF-perhe/standardi
Yleinen ISM > 1GHz
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C