182-025-213R561
182-025-213R561
182-025-213R561
DigiKeyn tuotenumero
182-125FE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
182-025-213R561
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
182-025-213R561 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Takaosan väli
0,318" (8,08mm)
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Rivien lukumäärä
2
Väri
Musta
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C