181-M62-113R141
181-M62-113R141
181-M62-113R141
DigiKeyn tuotenumero
181-M6241RMN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
181-M62-113R141
Kuvaus
CONN D-SUB HD PLG 62POS R/A SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
62 napainen D-Sub, Korkea tiheys Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
181-M62-113R141 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,350" (8,89mm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset, Suojattu
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
3
Releen koskettimet
Koneistettu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyamidi (PA6T), Nailon 6T
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C) korkea tiheys
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C