178-025-513R571
178-025-513R571
178-025-513R571
DigiKeyn tuotenumero
1125FFE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
178-025-513R571
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25, 25 napainen D-Sub - pinottu Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
178-025-513R571 -mallit
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Liittimen malli
Takaosan väli
0,318" (8,08mm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Suojattu
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2, 2
Releen koskettimet
Stanssattu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B); 3 (DB, B)
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C