172-050-143R011
DigiKeyn tuotenumero
37-172-050-143R011-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
172-050-143R011
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
500V
Rivien lukumäärä
3
Väri
Beige
Asennustyyppi
Releen koskettimet
Koneistettu
Kuoren koko, liitinasettelu
5 (DD, D)
Dielektrinen materiaali
Polyamidi (PA6T), Nailon 6T
Kontaktin tyyppi
Signaali
Kontaktin materiaali
Messinki
Laipan ominaisuus
Kortin puoli (4-40)
Toimintalämpötila
-50°C – 100°C