172-037-203R011
DigiKeyn tuotenumero
37-172-037-203R011-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
172-037-203R011
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
172-037-203R011 -mallit
Kategoria
Päämateriaali
Metalli
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Nikkelipinnoitettu
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
5A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Jänniteluokitus
500V
Napojen lukumäärä
Väri
Beige
Rivien lukumäärä
2
Releen koskettimet
Koneistettu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polyamidi (PA6T), Nailon 6T
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C)
Johdon paksuus
20-26 AWG
Kontaktin tyyppi
Signaali
Kontaktin materiaali
Messinki
Laipan ominaisuus
Kaapelin puoli (4-40)
Toimintalämpötila
-50°C – 100°C