15038PB-B3J-EA-00
DigiKeyn tuotenumero
12-15038PB-B3J-EA-00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
15038PB-B3J-EA-00
Kuvaus
FAN 150MM X 172MM X 38MM 230VAC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 230VAC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 102,3CFM (2,86m³/min) 2 riviliitintä
Kategoria
Tuuletintyyppi
Putkiaksiaali
Valmistaja
NMB Technologies Corporation
Kohina
38,0dB
Sarja
Teho (wattia)
18,00W
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
1650 RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 riviliitintä
Jännite – nimellinen
230VAC
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,110A
Leveys
38,00mm
Materiaali - kehys
Alumiini
Ilmavirtaus
102,3CFM (2,86m³/min)
Materiaali - terä
Muovi
Staattinen paine
0,243 in H2O (60,5 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
100000 tuntia @ 25°C