12038VA-24R-GA-00
DigiKeyn tuotenumero
P19883-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
12038VA-24R-GA-00
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 243,7CFM (6,82m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
64,0dB
Valm.
Teho (wattia)
35.5 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
0,816 lb (370,13 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
1,48A
Ilmavirtaus
243,7CFM (6,82m³/min)
Jännitealue
18 – 27,6VDC
Staattinen paine
1,480 in H2O (368,7 Pa)