09533GA-12T-ATD-0
DigiKeyn tuotenumero
12-09533GA-12T-ATD-0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
09533GA-12T-ATD-0
Kuvaus
FAN 12VDC 97X95X33MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Puhallin 12VDC Suorakulmainen/pyöristetty - 97mm pit. x 93,5mm kork. Pallo 56,0CFM (1,6m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
67,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
45.6 W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 97mm pit. x 93,5mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
3,80A
Leveys
33,00mm
Jännitealue
7 – 13,2VDC
Ilmavirtaus
56,0CFM (1,6m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
4,456 in H2O (1110,0 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C