08025SE-12Q-FT-DW
DigiKeyn tuotenumero
12-08025SE-12Q-FT-DW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
08025SE-12Q-FT-DW
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 54,7CFM (1,53m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Kohina
39,5dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
3.12 W
Terminointi
3 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Hyväksyjä
CE, cULus, VDE
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,260A
Ilmavirtaus
54,7CFM (1,53m³/min)
Jännitealue
7 – 13,8VDC
Staattinen paine
0,273 in H2O (68,0 Pa)
Muovi
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C