08025SA-24N-AA-D0
DigiKeyn tuotenumero
12-08025SA-24N-AA-D0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
08025SA-24N-AA-D0
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 41,3CFM (1,16m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
30,0dB
Sarja
Teho (wattia)
1.92 W
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,080A
Leveys
25,00mm
Jännitealue
12 – 27,6VDC
Ilmavirtaus
41,3CFM (1,16m³/min)
Staattinen paine
0,150 in H2O (37,3 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C