08015SS-12N-AL-00
DigiKeyn tuotenumero
12-08015SS-12N-AL-00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
08015SS-12N-AL-00
Kuvaus
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Holkki 33,9CFM (0,949m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Lukitun roottorin anturi
Valm.
Kohina
34,0dB
Sarja
Teho (wattia)
2.52 W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,210A
Leveys
15,00mm
Jännitealue
6 – 13,8VDC
Ilmavirtaus
33,9CFM (0,949m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
0,140 in H2O (34,9 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Holkki
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 40°C