06025SA-24N-EA-D0
DigiKeyn tuotenumero
12-06025SA-24N-EA-D0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06025SA-24N-EA-D0
Kuvaus
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 23,3CFM (0,652m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
33,0dB
Sarja
Teho (wattia)
1.9 W
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,080A
Leveys
25,00mm
Jännitealue
12 – 27,6VDC
Ilmavirtaus
23,3CFM (0,652m³/min)
Staattinen paine
0,250 in H2O (62,3 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C