06025SA-12N-AL-D0
DigiKeyn tuotenumero
12-06025SA-12N-AL-D0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06025SA-12N-AL-D0
Kuvaus
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 23,3CFM (0,652m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, Lukitun roottorin anturi
Valm.
Kohina
33,0dB
Sarja
Teho (wattia)
1.8 W
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
3 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,150A
Leveys
25,00mm
Jännitealue
6 – 13,8VDC
Ilmavirtaus
23,3CFM (0,652m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
0,250 in H2O (62,3 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C