06015KA-24N-AA-00
DigiKeyn tuotenumero
12-06015KA-24N-AA-00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06015KA-24N-AA-00
Kuvaus
FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 18,4CFM (0,515m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
34,0dB
Sarja
Teho (wattia)
2.4 W
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,100A
Leveys
15,00mm
Jännitealue
10 – 27,6VDC
Ilmavirtaus
18,4CFM (0,515m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
0,210 in H2O (52,3 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 25°C