06015KA-12J-AA-00
DigiKeyn tuotenumero
12-06015KA-12J-AA-00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06015KA-12J-AA-00
Kuvaus
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 60mm pit. x 60mm kork. Pallo 6,7CFM (0,188m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
19,0dB
Sarja
Teho (wattia)
480 mW
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Koko/mitat
Neliö - 60mm pit. x 60mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,040A
Leveys
15,00mm
Jännitealue
7 – 13,8VDC
Ilmavirtaus
6,7CFM (0,188m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
0,034 in H2O (8,5 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 25°C