04056EA-12V-E6J-8
DigiKeyn tuotenumero
12-04056EA-12V-E6J-8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04056EA-12V-E6J-8
Kuvaus
FAN 40X56MM 12VDC PWM
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali (kaksi) 12VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Pallo 45,9CFM (1,29m³/min) 4 johdinta per tuuletin
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, PWM-ohjaus, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
80,5dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
60 W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
4 johdinta per tuuletin
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Hyväksyjä
CE, cURus, VDE
Leveys
56,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
5,00A
Ilmavirtaus
45,9CFM (1,29m³/min)
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Staattinen paine
12,500 in H2O (3113,5 Pa)
Materiaali - kehys
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Muovi
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C