04028DA-12R-AUF-0
DigiKeyn tuotenumero
12-04028DA-12R-AUF-0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04028DA-12R-AUF-0
Kuvaus
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 12VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Pallo 20,1CFM (0,563m³/min) 4 johtoa
Kategoria
Kohina
54,5dB
Valm.
Teho (wattia)
5.16 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
4 johtoa
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Paino
0,117 lb (53,07 g)
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,430A
Leveys
28,00mm
Jännitealue
10,8 – 13,2VDC
Ilmavirtaus
20,1CFM (0,563m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
1,930 in H2O (480,8 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C