04020VA-24N-AA-00
DigiKeyn tuotenumero
12-04020VA-24N-AA-00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
04020VA-24N-AA-00
Kuvaus
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 40mm pit. x 40mm kork. Pallo 10,2CFM (0,286m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
32,5dB
Sarja
Teho (wattia)
1.7 W
Pakkaustapa
Irtotavara
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 40mm pit. x 40mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,070A
Leveys
20,00mm
Jännitealue
14 – 26,4VDC
Ilmavirtaus
10,2CFM (0,286m³/min)
Materiaali - kehys
Muovi
Staattinen paine
0,310 in H2O (77,2 Pa)
Materiaali - terä
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
100000 tuntia @ 25°C