V12E54BS2NA5-07
DigiKeyn tuotenumero
563-V12E54BS2NA5-07-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V12E54BS2NA5-07
Kuvaus
DC FAN ,120X120X38MM, 54VDC, 328
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 54VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 328,7CFM (9,30m³/min) 4 johtoa
Kategoria
Ominaisuudet
Lukitun roottorin suojaus, PWM-ohjaus, Nopeusanturi (kierros)
Valm.
Kohina
78,0dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
101 W
Pakkaustapa
Kotelo
RPM
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
4 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
1,87A
Leveys
38,00mm
Jännitealue
40 – 60VDC
Ilmavirtaus
328,7CFM (9,30m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
4,970 in H2O (1238,0 Pa)
Materiaali - terä
Polyfenyleenisulfidi (PPS)
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C