SM-42TW504 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Nidec Components
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
500 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
SM-42TW504
DigiKeyn tuotenumero
SM-42TW504TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SM-42TW504CT-ND - Cut Tape (CT)
SM-42TW504DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SM-42TW504
Kuvaus
TRIMMER 500KOHM 0.25W J LEAD TOP
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SM-42TW504 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Resistanssi
500 kOhms
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%