F17HA-05MC
F17HA-05MC
F17HA-05MC
DigiKeyn tuotenumero
563-1108-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
F17HA-05MC
Kuvaus
FAN AXIAL 17X8MM 5VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 5VDC Neliö - 17mm pit. x 17mm kork. Holkki 0,530CFM (0,015m³/min) 2 johtoa
Kategoria
Kohina
7,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
150 mW
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Jännite – nimellinen
Paino
0,005 lb (2,27 g)
Koko/mitat
Neliö - 17mm pit. x 17mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,030A
Leveys
8,00mm
Jännitealue
4,5 – 5,5VDC
Ilmavirtaus
0,530CFM (0,015m³/min)
Materiaali - kehys
Nestekidepolymeeri (LCP)
Staattinen paine
0,040 in H2O (10,0 Pa)