CT-94EY103
DigiKeyn tuotenumero
563-CT-94EY103-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT-94EY103
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tarkka kuvaus
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 18.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
CT-94EY103 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
10 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,378" x 0,189" pinta (9,60mm x 4,80mm)
Toleranssi
±10%