CT-6EP503
DigiKeyn tuotenumero
563-CT-6EP503-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT-6EP503
Kuvaus
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Tarkka kuvaus
50 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
CT-6EP503 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
50 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Neliö - 0,276" x 0,276" pinta (7,00mm x 7,00mm)
Toleranssi
±10%