CL-SB-12A-11T
CL-SB-12A-11T
CL-SB-12A-11T
DigiKeyn tuotenumero
563-1316-2-ND - Rullattu teippi (TR)
563-1316-1-ND - Cut Tape (CT)
563-1316-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL-SB-12A-11T
Kuvaus
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liukukytkimet SPDT Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CL-SB-12A-11T -mallit
Kategoria
Aktuaattorin pituus
2,00mm
Valmistaja
Nidec Components
Kontaktin materiaali
Kupari
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
J-johto
Piiri
SPDT
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Aktuaattorin materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Kytkimen toiminto
On-On
Kytkimen liike
2,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
200mA (DC)
Sähköinen käyttöikä
10000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
12 V